Geri Ödeme ve İade Politikası

 

İade ve Geri Ödeme

Siparişiniz size teslim edildiği andan itibaren iade süreniz 3 (üç) iş günüdür. Geri iade etmek istediğiniz ürünü www.podmodlikit.com iletişim hizmetleri hattından yada, e-mail yolu ile geçerli sürede bize iade talebinizi bildiriniz. Orijinal ambalajı bozulmamış, kullanılmamış ve varsa kullanım klavuz belgeleri ile birlikte ürününüzü adresimize geri kargolayabilirsiniz.

 

www.podmodlikit.com kendi gönderim hatalarından meydana gelebilecek iade işlemlerinde, web sitesinden ilan ettiği kargo firmaları ile yapılacak iade gönderimlerinde iade bedeli talep etmez. Bu hususların dışındaki tüm iade isteklerinde kargo ücreti göndericiye aittir.

 

Ürünler de garanti söz konusu değildir. Arızalı çıkması durumunda değişim yapılır. Ürün kargo paket açılımını video kayıt altına almanızı önemle rica ederiz

podmodlikit‘e iade isteği ile ulaşan ürününüz 3 (üç) iş günü içerisinde üreticisinde incelenecek ve üretimden kaynaklı bir sorun olduğu tespit edilirse, ürün bedeliniz iade edilecektir.

Pod Mod Likit

Geri Ödeme

Siparişinizin verildiği aynı gün siparişinizi iptal etme hakkınız bulunmaktadır; ancak Siparişinizin sevkiyatına başlanmış veya teslimatı yapılmış ise iptal talebinizi onaylamamız mümkün olmayacaktır. Bazı ürünler, teslimatı yapılan Sipariş ve Ürün materyallerinde belirtilen özel iade koşullarına (“Ürün koşulları”) tâbidir; bu nedenle sipariş talebinizi podmodlikit Podmodlikit iletmeden önce bu koşulları dikkatli bir şekilde okuyunuz.

Pod Mod Likit Geri Ödeme

ile Ürün koşulları arasında bir uyuşmazlık bulunması durumunda mevcut Geri Ödeme politikası öncelikli olarak uygulanır. Ulaşım/taşıma bedelleri  kusur veya hatasından kaynaklanan durumlar hâricinde iade edilmez. Bu hâlde podmodlikit ile irtibata geçerek resmi bir talep ibraz etmeniz gerekir.

Geri ödeme talebinizin podmodlikit tarafından onaylanması hâlinde ödemeler şu şekillerde yapılır:

  • Kredi / Bankamatik Kartı ile yapılan ödemeler bir (1) iş günü içerisinde